logotype

Prihláste sa

Rubín

rubin-100x88 optRUBÍN PRE ZVÝŠENIE FYZICKEJ ENERGIE

Rubín je ovládaný Slnkom, najväčším producentom životnej energie, bez neho by nebolo života na Zemi. Solárnu energiu potrebujú rastliny na svoju výživu, rast, produkciu fosílnych palív, pre kolobeh vody v prírode a pre život všeobecne. Slnečné lúče majú antiseptický účinok a vytvárajú vitamín D.

Avšak príliš veľa slnečného svetla môže viesť k spáleniu pokožky a k rakovine kože. Izba bez riadneho vetrania a ventilácie s nedostatkom čerstvého vzduchu, často hovorí v prípade zdravia sama za seba. Ak chceme prijať silu slnka, musíme nosiť rubín.

rubin-nerast-original 200x150optTrubin-nerast-200x150 opten priťahuje červené kozmické lúče, ktoré symbolizujú pozitívnu životnú silu. Vibrácie emitované z kameňa revitalizujú myseľ a telo. Málo energie, nedostatok vôle, zlá koncentrácia, malé nadšenie sa aktivuje tmavou červenou farbou kameňa, ako je rubín alebo jej náhrady, ako sú červený granát, červený achát alebo červené zirkóny.

Červená farba má blahodarné účinky na obehový systém, detoxikuje krvný obeh záporných iónov, tým že dodáva kladné ióny. Ľudia si uvedomujú, že v živote majú svoje ciele a ambície. Zvyšovanie koncentrácie, očistenie zraku, jeho zrelaxovanie a nabitie energiou je výsledkom vibrácií, ktoré prechádzajú cez obehový systém človeka, ktorý rubín nosí. Ten sa nazýva kameň života.

Používajte najdokonalejší rubín, ktorý môžete zohnať. Chybné rubíny alebo niektoré z jeho náhrad by nemali mať dymovú farbu, nemali byť prasknuté, rozštiepané a nemali by mať žiadne chyby.

Náhrady rubínu sú český granát, karneol, achát a červený zirkón.

zasnubny-prsten-biele-zlato-rubin-diamanty-200x200 opt

zlom-strany

Čo bude najlepší slovenský album roka? | Hudba

Jana Kirschner: Moruša biela, Korben Dallas: Karnevalová vrana, Modré Hory: Big Beat, Nvmeri: Nvmeri, Zlokot: Slowakische Idiot.

Jeden z tejto pätice sa stane slovenským albumom roka na šiestom ročníku cien, ktoré vyhlasuje Rádio_FM. Rozhodlo o tom hlasovanie hudobných redaktorov a promotérov v prvom kole. Slávnostné udeľovanie Radio_Head Awards prebehne 30.marca v Starej tržnici v Bratislave.

Jana Kirschner: Moruša biela 

Nové nástroje, nové hlasové polohy.... po materskej dovolenke prišla spev
Čítať ďalej...

Blahoželanie k narodeniu dieťaťa - všeobecné

 

Potrebujete zavinšovať k novému životu a hľadáte malý veršík? Zozbierali sme pre vás pár veľmi pekných blahoželaní k narodeniu bábätka. Urobte radosť a pošlite čerstvým rodičom k prírastku želanie.

Malý človiečik sa narodil,
aby celej rodinke radosť urobil.
Vinšujeme mu zdravíčko...
Čítať ďalej...

8 spôsobov ako rozhýbať chlapa k zásnubám

 

Ste žena, ktorá vie, čo chce. Chcete mať rodinný život a manžela. Nachádzate sa ale niekde v strede. Túžite po svadbe a novom živote, kde budete s manželom tvoriť legálnu dvojicu a ostatní na vás budú pozerať nielen ako na "frajerku s frajerom", ale ako na manželov. Vyrástli ste už z puberty a už je čas urobiť ten ďalší významný životný krok. Má to ale malý háčik. Váš partner sa nemá do požiadania o ruku. Máte chlapa, ktorého je treba potlačiť? Potrebuje šťuchanec? Potrebuje os...

Čítať ďalej...