logotype

Prihláste sa

Rubín

rubin-100x88 optRUBÍN PRE ZVÝŠENIE FYZICKEJ ENERGIE

Rubín je ovládaný Slnkom, najväčším producentom životnej energie, bez neho by nebolo života na Zemi. Solárnu energiu potrebujú rastliny na svoju výživu, rast, produkciu fosílnych palív, pre kolobeh vody v prírode a pre život všeobecne. Slnečné lúče majú antiseptický účinok a vytvárajú vitamín D.

Avšak príliš veľa slnečného svetla môže viesť k spáleniu pokožky a k rakovine kože. Izba bez riadneho vetrania a ventilácie s nedostatkom čerstvého vzduchu, často hovorí v prípade zdravia sama za seba. Ak chceme prijať silu slnka, musíme nosiť rubín.

rubin-nerast-original 200x150optTrubin-nerast-200x150 opten priťahuje červené kozmické lúče, ktoré symbolizujú pozitívnu životnú silu. Vibrácie emitované z kameňa revitalizujú myseľ a telo. Málo energie, nedostatok vôle, zlá koncentrácia, malé nadšenie sa aktivuje tmavou červenou farbou kameňa, ako je rubín alebo jej náhrady, ako sú červený granát, červený achát alebo červené zirkóny.

Červená farba má blahodarné účinky na obehový systém, detoxikuje krvný obeh záporných iónov, tým že dodáva kladné ióny. Ľudia si uvedomujú, že v živote majú svoje ciele a ambície. Zvyšovanie koncentrácie, očistenie zraku, jeho zrelaxovanie a nabitie energiou je výsledkom vibrácií, ktoré prechádzajú cez obehový systém človeka, ktorý rubín nosí. Ten sa nazýva kameň života.

Používajte najdokonalejší rubín, ktorý môžete zohnať. Chybné rubíny alebo niektoré z jeho náhrad by nemali mať dymovú farbu, nemali byť prasknuté, rozštiepané a nemali by mať žiadne chyby.

Náhrady rubínu sú český granát, karneol, achát a červený zirkón.

zasnubny-prsten-biele-zlato-rubin-diamanty-200x200 opt

zlom-strany

V sýrskom Homse porušili prímerie, ľuďom nepríde pomoc

Počas trojdňového prímeria mali civilisti opustiť obliehané časti a do mesta doraziť humanitárna pomoc.

BEJRÚT. Obliehané sýrske mesto Homs sa v sobotu stalo terčom mínometnej paľby.

Vypálenie najmenej piatich mínomentných granátov na Staré mesto oddialilo dodávku humanitárnej pomoci pre civilistov z tejto časti Homsu, na ktorej sa v piatok za pomoci OSN dohodli vládne úrady s povstalcami.

Súčasťou dohody bolo aj vyhlásenie trojdňového prímeria.

Z porušenia prímeria sa navzájom obviňujú obe strany k

Čítať ďalej...

Čo s deťmi na Deň detí 1. júna

Je jeden deň v roku, keď majú sviatok deti. Deti sú najcennejšie a najmilšie, čo v živote máme. Dieťa je aj najväčšia zodpovednosť v živote.

Rodičia sa snažia pre svoje deti urobiť prvé aj posledné. Učia ich hodnotám v živote. No niekedy, ako sa vraví v jednom krásnom citáte: "Aj keď sa snažíme, aby sme naše deti naučili všetko o živote, učia naše deti nás, o čom je život." /Angela Schwindt/ Postarať sa o správny vývoj svojho dieťaťa, naučiť ho pozitívne myslieť a zvládať životné prekážky je celoživot...

Čítať ďalej...

8 spôsobov ako rozhýbať chlapa k zásnubám

 

Ste žena, ktorá vie, čo chce. Chcete mať rodinný život a manžela. Nachádzate sa ale niekde v strede. Túžite po svadbe a novom živote, kde budete s manželom tvoriť legálnu dvojicu a ostatní na vás budú pozerať nielen ako na "frajerku s frajerom", ale ako na manželov. Vyrástli ste už z puberty a už je čas urobiť ten ďalší významný životný krok. Má to ale malý háčik. Váš partner sa nemá do požiadania o ruku. Máte chlapa, ktorého je treba potlačiť? Potrebuje šťuchanec? Potrebuje os...

Čítať ďalej...